Ana Sayfa  |   Site Haritasi  |   İletişim
 
 
HAKKIMIZDA
Bina Otomasyon ve Bina İletişim Sistemleri sektöründe faaliyetine 70'li yıllarda başlamış olan firmamız bu 43 yılı aşkın süre sonunda oldukça uzun bir yol kat ederek sektöründe öncü bir isim haline gelmiştir. Her geçen gün büyüyen yapısına stratejik uygunluk sağlanabilmesi açısından üretim sahasını 7000 m2 alana çıkararak modern üretim teknikleri ve son teknoloji üretim makineleri ile Tuzla fabrikasında konumlanmıştır. Genel Merkezi ve Satış Mağazası Karaköy'de olan firmamız yola çıktığı günden bugünlere kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak önceliği müşterilerine tanımış; yurtiçi yurtdışı fuar katılımları ile de diyaloglarını pekiştirmiştir.

Toplam kalite felsefesi ile hareket eden firmamız, memnun müşterilere-mutlu çalışanlara giden başarı çizgisini, kesintisiz gerçekleştirdiği AR-GE çalışmalarına, pazara uygun makul fiyat seviyesine, yetkin kurumlar tarafından tescillenmiş uluslararası kalitesine, özetle kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemesine borçludur.

Na-De önüne geçilemeyen hız ve enerji ile rakiplerini gerilerde bırakarak sürekli geleceğe yönelik sağlam adımlarla ilerlemekte ve gelişmektedir. İzlemiş olduğu kalite politikaları ve AR-GE faaliyetleri sonucu üretim tekniklerinde kaydettiği ilerlemelerle modernizasyon girişimleriyle kendisini ve üretim portföyünü yenilemektedir. Na-De yakaladığı bugünkü çizgisi ile sektöründe oldukça iddialı bir yer edinmiştir.

Modern altyapısı ve test cihazlarıyla her türlü donanıma sahip laboratuarlarında AR-GE faaliyetleri yürüterek uzun vadeli çalışmaların sonucu olarak %100 Türk Malı yerli üretim ilk Hareket Sensörünü ve Hareket Sensörlü Tavan ve Duvar Tipi Aydınlatma Armatürlerini de yeni tasarım ürünler yelpazesine eklemiş ve siz müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktadır.

Na-De üretimini en son teknoloji, makine ve donanım ile gerçekleştirmekte ve Ulusal (TSE-TSEK) ve uluslararası standartlara (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001-CE) uygun olan ürünlerini iç ve dış piyasaya sunmaktadır.

Misyonumuz; müşterilerimizi yurtiçinde ve yurtdışında kalitesiz ürün üretmekte olan firmalara bağlı olmaktan kurtarmak, dış pazarlarda söz sahibi olmak, ürünlerimizi son teknoloji ile üreterek müşterilerimize nitelikli alternatifler sunmaktır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşterilerimiz ve çalışanlarımızın işbirliği ile iç piyasadaki lider konumumuzu korumak ve güçlendirmek, küreselleşen dünya pazarlarında tercih edilen marka konumuna gelebilmek, toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışmaktır.

NA-DE ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş
 Yeni Ürünler
 Haberler
ISAF FUARI

19-22 Eylül 2013
Devamını Oku
Ultrasonic Sensörler Çok yakında…

Sektöründe yerli üretici olarak bilinen NA-DE . . .
Devamını Oku
Daima Öncü…

Sektörde yapılan araştırmalara göre urun kalitesi, üretim kapasitesi. . .
Devamını Oku
Artık Projektörler de LED aydınlatmalı…

LED’li sensörlü projektör aydınlatma elemanlarının. . .
Devamını Oku
Daha Güçlü Daha Parlak…

Türkiye de bir ilki gerçekleştiren ampulsüz LED’li hareket sensörlü . . .
Devamını Oku
Gururla Temsil Ediyoruz…

Dünyada 2. büyük sensör üreticisi olarak Türkiye’yi. . .
Devamını Oku
NVM-350MC

3,5’’ LCD ekran ve canlı görüntü renkleri . . .
Devamını Oku
NVM-500 modeller

4’’ siyah & beyaz – 4,3’’ renkli olmak üzere. . .
Devamını Oku
TELEFONLU MULTİAPARTMAN SİSTEMLERİ (GİZLİLİKLİ)

Gizlilikli Multi Apartman sistemi sayesinde . . .
Devamını Oku
Yeni Villa Setlerimizi gördünüz mü?

Görüntülü villa setleri sayesinde kapınızdayız.
Devamını Oku
A sınıfı enerji ürünlerimiz ile tanıştınız mı?

A sınıfı enerji ürünlerimiz sayesinde sadece . . .
Devamını Oku
Artık komşularınızla görüşmek ücretsiz.

Daireler arası görüşme özellikli görüntülü . . .
Devamını Oku
Tüm Haberler >>
Na-De Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş
E-posta : info@na-de.com.tr   Ücretsiz Danışma Hattı :  0800 261 78 05
Web Tasarim 3Renk